Lea Brebels - Zonder titel - Verkocht

Lea Brebels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Lea Brebels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Lea Brebels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Lea Brebels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Lea Brebels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Lea Brebels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Lea Brebels (1945)
Jaartal2009
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Lea Brebels (° Meeuwen – België – 1945) kreeg haar opleiding aan de academie voor Schone Kunsten te Leuven en kreeg daar ook de grote Dirk Bouts prijs toegekend.  Nu kan kunst de wereld wellicht niet redden, maar toch wil ze graag door haar artistiek creaties een positieve boodschap van hoop en optimisme meegeven.   In dit werk spelen de "positieve demonen" de hoofdrol.

Werk in perfecte staat en solide houten kader.

Lea Brebels (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
50 cm
50 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-11-2020 om 09:44
Eindtijd:04-01-2021 om 20:33
Biedingen (2)
June7
01 jan. / 11:00
€ 105
eggman
01 jan. / 10:47
€ 95