Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein - Verkocht

Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!
Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!Lea Stein - Terrier broche gesigneerd door Lea Stein kopen? Bied vanaf 45!
  • Lea Stein (1931)
TypeSieraden
Periode1950 t/m 1979
StijlFifties
Afmetingen9.3 cm x 5.5 cm (h x b)
Gewicht9.15 gram
GemerktHandgesigneerd
Collectors item: deze kunststof broche in de vorm van een zwarte terrier met halsband en oortjes in pied de poule motief.
De speld op de achterzijde is gesigneerd met 'Lea Stein' Paris'
De broche verkeerd in goede staat, zie foto's.
Formaat: 9.3 cm hoog bij ca. 5.5 op het breedste punt.
N.B. Voor slechts € 5,- kunt u dit kavel per brievenbuspakketje (met trackingcode, zonder verzekering) laten opsturen. Verder  kan de verkoper meerdere aankopen combineren bij de verzending.

De broche is gedragen, vertoont draagsporen, maar is in goede staat

Lea Stein (1931)

Frans Frans

Geplaatst door  HetHaagseJuweel
FA. (1)

Lid sinds 2019
18 verkochte items
5.5 cm
9.3 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:02-08-2019 om 12:11
Eindtijd:11-08-2019 om 15:55
Riekje
11 aug. / 15:34
€ 45