Leo Fontan - collection des Orties blanches

Leo Fontan - collection des Orties blanches kopen? Bied vanaf 35!
Leo Fontan - collection des Orties blanches kopen? Bied vanaf 35!Leo Fontan - collection des Orties blanches kopen? Bied vanaf 35!Leo Fontan - collection des Orties blanches kopen? Bied vanaf 35!Leo Fontan - collection des Orties blanches kopen? Bied vanaf 35!
  • Leo Fontan (1884-1965)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1934
Techniek Gravure
Stijl Romantisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Erotische tekenen - Fontana (Frankrijk, 1884-1965)
Mooi ingelijst en prachtig plaatje - illustratie uit het boek ‘Chambrières de haute école, edité par collection des Orties blanches (1934) door René Michel Desergy - Illustraties door Leo Fontan (Fontana) - 1 van 16 illustraties uit het boek
30x23 cm lijst
Prachtige oude Franse lijst in hele goede staat!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 8,75
Naar België € 20,55
Naar Duitsland € 21,30
Europese Unie € 28,05
Wereldwijd € 53,50

Leo Fontan (1884-1965)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bartthefart
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (4)
23 cm
30 cm
15 cm
21 cm