Leo Van Droogenbroeck - vaas met bloemen

Leo Van Droogenbroeck - vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!
Leo Van Droogenbroeck - vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!Leo Van Droogenbroeck - vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!
  • Leo Van Droogenbroeck (1911-1991)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1942
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
origineel werk
In goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maldegem, België

Leo Van Droogenbroeck (1911-1991)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marctaes
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
70 cm