Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur

Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!
Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!Leopold Muller - relief - leeuwen in de natuur kopen? Bied vanaf 500!
  • Leopold Muller (1879-1961)
Jaartal1942
DragerPaneel
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
Lijst115 cm x 165 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een origineel kunstwerk. Het is een tafereel dat in relief is aangebracht. De kleuren zijn verschillende bruintinten. Het onderwerk betreft een stel leeuwen in hun habitat.

Leopold Muller (1879-1961)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  VictorWagemaekers

Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
165 cm
115 cm
150 cm
100 cm
Sluit over 2d 20u 22m 04s
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieBerchem,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 13:30
Eindtijd:08-12-2022 om 22:07