Lin Jun Chun - Tibetan Boy

Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!
Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!Lin Jun Chun - Tibetan Boy kopen? Bied vanaf 190!
  • Lin Jun Chun (1980)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De Chinese kunstenaar Lin Jun Chun is lid van de Fujian Artists Association, een vooraanstaande groep kunstenaars in Shanghai. In diezelfde bruisende stad heeft Lin Jun Chun zijn atelier. Met grote regelmaat worden de werken van Lin Jun Chun geëxposeerd binnen China. Er zijn exposities in Frankrijk, Spanje, Duitsland, Luxemburg, België en Nederland geweest.

Lin Jun Chun is een schilder met vele talenten. Zijn oeuvre is zeer divers en Chun weet op een bijzonder kleurrijke manier karakter te leggen in de personen die hij schildert zoals bij deze Tibetaanse jongen. Het schilderij wordt geleverd in een lichte , op maat gemaakte houten lijst
het schilderij is in een zeer. goede conditie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 35,00

Lin Jun Chun (1980)

Chinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Gallery54
Lid sinds 2025
19 verkochte items
Alle items (7)
70 cm
70 cm
63 cm
63 cm