Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas - Verkocht

Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!
Glas / Keramiek

Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!Lladro - Zaphir - Zwaan-vaas kopen? Bied vanaf 20!
  • Lladro
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 15 x 13 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 435 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Prachtige sierlijke porseleinen zwaan met de achterzijde (staartveren)  in de vorm van een vaas. Bijzonder mooi vorm gegeven en met de hand beschilderd.
De ontwerper is Lladro kunstenaar Jose Puche en het is geproduceerd in de jaren 60/70 door Zaphir, dat is familie van het Lladro-porselein. Onderop is nog wat vaag het woord Zaphir te lezen, alsmede "made in Spain".
De zwaan straalt een zekere rust en sereniteit uit en is voorzien van o.a.  zachte grijze pasteltinten.
Het beeldje (alsmede het glazuur)  is in uitstekende staat zonder beschadigingen, chips of krassen.
Een bijzonder en elegant object, puur als decoratie te gebruiken of daadwerkelijk als vaasje.
Dit beeldje wordt natuurlijk met zeer veel zorg verpakt en verzonden.

Binnen Nederland € 7,90
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Lladro

Alle items van deze designer (4)

Geplaatst door  Wessel55
Lid sinds 2023
120 verkochte items
Alle items (6)
13
15
8