Loic Tuhal - Ode aan Banksy

Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!
Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!
  • Loic Tuhal (1968)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ode aan Banksy.
Origineel werk, handgesigneerd van Loic Tuhal.

Zeer goede staat.

Loic Tuhal (1968)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Clairshop
Lid sinds 2024
84 verkochte items
Alle items (52)
94 cm
124 cm
90 cm
120 cm