Lot Diverse 12 Zilveren Ringen - Verkocht

Lot Diverse 12 Zilveren Ringen kopen? Bied vanaf 80!
Lot Diverse 12 Zilveren Ringen kopen? Bied vanaf 80!Lot Diverse 12 Zilveren Ringen kopen? Bied vanaf 80!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlAntiek
OnderwerpRing (dames)
Afmetingen1 cm x 1 cm (h x b)
Gewicht86.81 gram
GemerktZonder keur
Lot van 12 zilveren ringen bezet met (edel)stenen.
Diverse gehaltes en keuren voornamelijk 925
Verschillende ringmaten
Totaal gewicht 86.81 gram
Lotnummer: Z-12

Tweedehands zilveren ringen.

Sieraden

Alle sieraden (146)
Geplaatst door  Goudwisselkantoor

Lid sinds 2022
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
1 cm
1 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 16:46
Eindtijd:01-11-2022 om 21:52
kunstkwartier
01 nov. / 21:45
€ 80