Lot van 3 Zilveren Slavenarmbanden - Verkocht

Lot van 3 Zilveren Slavenarmbanden kopen? Bied vanaf 45!
Lot van 3 Zilveren Slavenarmbanden kopen? Bied vanaf 45!Lot van 3 Zilveren Slavenarmbanden kopen? Bied vanaf 45!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlAntiek
OnderwerpArmband
Afmetingen50 cm x 50 cm x cm (h x b x d)
Gewicht38.81 gram
GemerktZonder keur
Lot van 3 Zilveren Slavenarmbanden
Diverse gehaltes en keuren voornamelijk 925
Verschillende maten  55,65, en 70 mm
Totaal gewicht 38.81 gram
Lotnummer: Z-13

Tweedehands zilveren slavenarmbanden

Sieraden

Alle sieraden (242)
Geplaatst door  Goudwisselkantoor

Lid sinds 2022
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 15:40
Eindtijd:29-09-2022 om 19:09
Biedingen (3)
AtelierGabriele
29 sep. / 19:03
€ 60
Sen112
27 sep. / 09:59
€ 50
wiebe1
24 sep. / 10:11
€ 45