Lot Zeeuwse Knopen Sieraden - Verkocht

Lot Zeeuwse Knopen Sieraden kopen? Bied vanaf 85!
Lot Zeeuwse Knopen Sieraden kopen? Bied vanaf 85!Lot Zeeuwse Knopen Sieraden kopen? Bied vanaf 85!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
StijlAntiek
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Gewicht57.63 gram
GemerktBuitenlands keur
Lot Zeeuwse Knopen Sieraden
Gemiddelde 835/1000 zilver
Diverse maten
Gewicht 57,63
Lotnr Z-9

Tweedehands

Sieraden

Alle sieraden (146)
Geplaatst door  Goudwisselkantoor

Lid sinds 2022
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
40 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 14:34
Eindtijd:29-09-2022 om 19:18
Biedingen (2)
wiebe1
27 sep. / 17:42
€ 95
Sen112
27 sep. / 09:46
€ 85