Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial - Verkocht

Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!

Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!Louis Gustave Cambier - Rivierlandschap - Paysage fluvial kopen? Bied vanaf 129!
  • Louis Gustave Cambier (1874-1949)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1915
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Stemmig impressionistisch schilderij in voornamelijk groene en blauwe tinten van de Belgische schilder en beeldhouwer Louis-Gustave Cambier. Hij werd in 1874 geboren in Brussel alwaar hij ook de kunstacademie bezocht. Hij bezocht onder meer Egypte, Italië, Palestina en Turkije en vestigde zich rond 1914 met zijn vrouw, kunstenares Juliette Cambier, aan de Franse Zuidkust. Het echtpaar raakte bevriend met Renoir, Signac en andere Franse kunstenaars die een grote impact hadden op zijn artistieke ontwikkeling. Hier begon hij dan ook te schilderen met een losse impressionistische toets. Tussen 1914 en 1924 ontstonden voornamelijk landschappen en dorpsgezichten. Na 1924 borstelde hij vooral portretten. Louis-Gustave Cambier overleed in 1949 op 74-jarige leeftijd in Brussel. Zijn werk is vertegenwoordigd in vrijwel alle musea in België.
Het doek is gesigneerd en gedateerd (191... 5?) in de linker onderhoek en ingelijst in een hedendaagse houten lijst. Het werd recentelijk schoongemaakt en voorzien van een nieuwe vernislaag.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,10
Naar Duitsland € 18,10
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 36,20

Louis Gustave Cambier (1874-1949)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  jvdo
61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
45 cm
35 cm
30 cm