Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer - Verkocht

Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!

Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!Louis Jacques Vigon - Villefranche sur Mer kopen? Bied vanaf 135!
  • Louis Jacques Vigon (1897-1985)
Type kunstwerkSchilderij
StijlExpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Louis Jacques  Vigon (1897-1985)
Villefranche sur Mer

Olieverf op Doek
gesigneerd Linksonder
Goede Conditie
Goede conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Frans Frans

Geplaatst door  Amsterdam75
105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
66 cm
55 cm
54 cm
42 cm