Louis Lambry - abstract " Un beau dimanche" - Verkocht

Louis Lambry - abstract " Un beau dimanche" kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Louis Lambry - abstract " Un beau dimanche" kopen? Bied vanaf 25!Louis Lambry - abstract " Un beau dimanche" kopen? Bied vanaf 25!Louis Lambry - abstract " Un beau dimanche" kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  LOU137
FA. (2)

17 verkochte items
  • Louis Lambry (1937)
Jaartal2019
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
UNICUM  met attest kunstenaar
Code: A 819 Ready to hang
Talrijke werken in binnen en buitenland in Privé verzamelingen

Werkte in Parijs in een cobra-groep

Louis Lambry (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  LOU137
FA. (2)

17 verkochte items
27 cm
33 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2020 om 11:01
Eindtijd:08-11-2020 om 22:35
Qjoeht
06 nov. / 15:12
€ 25