Louis Lambry - " My mother and my Birds" - Verkocht

Louis Lambry - " My mother and my Birds" kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Louis Lambry - " My mother and my Birds" kopen? Bied vanaf 30!Louis Lambry - " My mother and my Birds" kopen? Bied vanaf 30!Louis Lambry - " My mother and my Birds" kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  LOU137
FA. (2)

17 verkochte items
  • Louis Lambry (1937)
Jaartal2020
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
UNICUM  met attest kunstenaar
Code: F 908      Ready to hang
Talrijke werken in binnen en buitenland in Privé verzamelingen

Werkte in Parijs in een cobra-groep

ORIGINEEL werk - Speciaal voor de kinderkamer !

UNIEK GESCHENK !

40 X 50 cm Ready to hang (meegeschilderde zijkanten) Unicum met attest kunstenaar Code atelier: F908 Special for children voorzien van beschermlaag Komt uit privé collectie kunstenaar

Louis Lambry (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  LOU137
FA. (2)

17 verkochte items
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 14:39
Eindtijd:13-12-2020 om 13:45
eggman
13 dec. / 13:23
€ 24