Louis Titz - Portique St Roch, Rue Rempart des Moines Bruxelles

Louis Titz - Portique St Roch, Rue Rempart des Moines Bruxelles kopen? Bied vanaf 100!
Louis Titz - Portique St Roch, Rue Rempart des Moines Bruxelles kopen? Bied vanaf 100!Louis Titz - Portique St Roch, Rue Rempart des Moines Bruxelles kopen? Bied vanaf 100!
  • Louis Titz (1859-1932)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1931
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dédicace de l’artiste à Mr et Mme Van Damme, sept 1931.
Binnen België € 6,60

Louis Titz (1859-1932)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Cocoart1947
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (0)
35 cm
50 cm
25 cm
35 cm