Luc Verschuuren - L'escalier - 2000 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde - Verkocht

Luc Verschuuren - L'escalier - 2000 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 50!

Luc Verschuuren - L'escalier - 2000 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 50!Luc Verschuuren - L'escalier - 2000 - Acrylverf op doek - Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 50!
  • Luc Verschuuren (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 160 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Wegens het formaat kan het kunstwerk alleen afgehaald worden bij onze locatie in Eersel.

(VK363125)
Werk verkeerd in redelijke tot goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eersel, Nederland

Luc Verschuuren (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  verborgenkunst
Lid sinds 2017
764 verkochte items
120 cm
160 cm