Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 5 x 6.5 x 4 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
wat kleine vlekjes | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 14-3-2019 om 14:00 |
Eindtijd | 23-3-2019 om 19:48 |