Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil"

Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil" kopen? Bied vanaf 400!
Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil" kopen? Bied vanaf 400!Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil" kopen? Bied vanaf 400!Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil" kopen? Bied vanaf 400!Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil" kopen? Bied vanaf 400!
  • Manon Lith (1947)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2002
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 van 2 - Manon Lith - olieverfschilderij op linnen 2002 / schilderij / doek
We bieden 2 schilderijen aan, welke als set zijn aangekocht
Let op: 1 van de foto's zijn beide schilderijen naast elkaar gefotografeerd. U biedt op 1 van de 2 schilderijen.

Afmetingen: 50x50cm
Techniek: olieverf op linnen
Schilderij 2 van 2:SUBTIL
Gesigneerd rechts onder
Aangekocht bij Galerie Manon Lith in Maassluis in 2003

Van 1e eigenaar. Heef altijd in een rookvrije ruimte gehangen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brielle, Nederland

Manon Lith (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jdd1968
Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
53 cm
53 cm
50 cm
50 cm