Mara Tran Long - Originele handgesigneerde kleuren litho

Mara Tran Long - Originele handgesigneerde kleuren litho  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Mara Tran Long

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Mara Tran Long
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie lithografie van Mara Tran Long

Handgenummerd en handgesigneerd met potlood in een oplage van 300 stuks.

Formaat: 76 x 56 cm.

Werk is in goede staat, nooit ingelijst geweest.

Mara Tran Long

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:02-11-2014 om 16:04
Eindtijd:16-11-2014 om 16:04

Biedingen (1):

13937
15 nov. / 16:58
€ 30