een origineel schilderij van Mark Kuiper, (zonder titel), vertegenwoordigd door Link – The Contemporary Art Company.
Het betreft een uniek, handgeschilderd werk (geen grafiek of reproductie), uitgevoerd door de kunstenaar zelf. De compositie sluit aan bij Kuipers experimentele en creatieve benadering, waarin vorm, materiaal en expressie centraal staan. Het werk is typerend voor zijn minder conventionele, eigentijdse beeldtaal.
Het schilderij is onder glas ingelijst en voorzien van een verzorgde lijst, en verkeert in uitstekende conditie.
Aan de achterzijde bevindt zich een origineel galerielabel van Link – The Contemporary Art Company, met een vermelde galerieprijs van €500, wat de herkomst en presentatiegeschiedenis onderstreept.
Conditie: zeer goed.
Een aantrekkelijk en authentiek werk voor liefhebbers van hedendaagse kunst, geschikt voor zowel een modern interieur als een serieuze kunstverzameling.