Marcel Wanders: Gouden Fiets - Verkocht

Marcel Wanders: Gouden Fiets kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 40,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Marcel Wanders: Gouden Fiets kopen? Bied vanaf 20!Marcel Wanders: Gouden Fiets kopen? Bied vanaf 20!Marcel Wanders: Gouden Fiets kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Frankverkooptkunst

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Exclusieve gouden Marcel Wanders fiets in zeer schaarse oplage.

Deze fiets is ontworpen door bekend kunstenaar Marcel Wanders in het teken van het ''World Bycicle Relief''. Deze organisatie sponsort fietsen in ontwikkelingslanden, zodat grotere afstanden afgelegd kunnen worden zonder uren te hoeven lopen.

Deze exclusieve designer fiets staat dus symbool voor een prachtig maatschappelijk initiatief en is tevens zeer geschikt om uw nrichting mee te verrijken.

Ongespecificeerd

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:29-12-2017 om 13:45
Eindtijd:02-01-2018 om 13:45
Biedingen (6)
ankie
01 jan. / 23:41
€ 40
DeKroes
01 jan. / 23:41
€ 35
ankie
31 dec. / 20:01
€ 30
Polluchon
31 dec. / 20:00
€ 25
ankie
31 dec. / 20:00
€ 25
Polluchon
30 dec. / 19:59
€ 20