Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon - Verkocht

Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!
Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!
  • Marco den Breems (1955)
Jaartal2008
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Blues Icon
Jaartal: 2008
Afmetingen karton: 84 cm x 59,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf op collage van offsetdrukken op karton op board
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQSCH

Marco den Breems (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (672)
59.5 cm
84 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:23-05-2018 om 13:03
Eindtijd:03-06-2018 om 10:29
Marcellius
03 jun. / 10:21
€ 50