Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon - Verkocht

Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!

Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!Marco den Breems - Marco den Breems: Olieverf op collage van offsetdrukken op board, Blues Icon kopen? Bied vanaf 50!
  • Marco den Breems (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2008
Drager Board
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 84 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Blues Icon
Jaartal: 2008
Afmetingen karton: 84 cm x 59,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf op collage van offsetdrukken op karton op board
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQSCH

Marco den Breems (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items
59.5 cm
84 cm