Margriet Smulders - Europa III - Verkocht

Margriet Smulders - Europa III kopen? Bied vanaf 925!
Fotografie

Margriet Smulders - Europa III kopen? Bied vanaf 925!Margriet Smulders - Europa III kopen? Bied vanaf 925!Margriet Smulders - Europa III kopen? Bied vanaf 925!
  • Margriet Smulders (1955)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2002
Techniek C-Print
Stijl Romantisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Dibond
Afmetingen 92 x 123 cm (h x b)
itemOptions.framed.dibond.label 92 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Oplage 6
Bloemenfotografie
Works Leda 2002
Het werk hangt 3 centimeter van de muur

Ze maakt sinds 2000 geënsceneerde bloemstillevens. Ze bouwt op grote spiegels met speciaal door Bernard Heesen geblazen glazen schalen en vazen beweeglijke stillevens die ze overgiet met water, inkten en melk. De bloemen zijn in volle glorie op het punt van verwelken. Ze beschrijft de bloemen als acteurs die een hele wereld laten zien met hun relaties en drama's gespeeld door bloemen. Ze ziet zichzelf als een schilder die met een camera werkt. ‘Van fotografen wordt verwacht dat ze de bestaande werkelijkheid fotograferen. Ik creëer mijn eigen werkelijkheid, ik bouw een toneel, dat is meer iets voor een schilder. Smulders blijft zich technisch ontwikkelen.

Inclusief boek over Margriet Smulders
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Domburg, Nederland

Margriet Smulders (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kieke1965
Lid sinds 2025
3 verkochte items
Alle items (0)
123 cm
92 cm
123 cm
92 cm