Marianne Bey - Beautiful People - Verkocht

Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!
Design

Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!Marianne Bey - Beautiful People kopen? Bied vanaf 70!
  • Marianne Bey (1950)
Type kunstwerk Design
Jaartal 1986
Stijl Dutch Design
Afmetingen 44 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 2100 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Een uniek gestileerde keramische vaas van Marianne Bey
Unica en gesigneerd  met JoyfulnessArt
waarvoor Marianne Bey in die tijd voor creeerde .
Onderaan de vaas is een gedrukte sticker met daarop  : Design Marianne Bey
Een zeer bijzonder item van deze kunstenares .
Tevens een collectors item
Allen MijnKunst items worden aangetekend verstuurd .
Binnen Nederland € 9,00

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Mijnkunst
Lid sinds 2019
192 verkochte items
Alle items (0)
21
44
21