Marianne Bey - FlowerPowerField - Verkocht

Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!
Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!Marianne Bey - FlowerPowerField kopen? Bied vanaf 30!
  • Marianne Bey (1950)
Jaartal2003
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een uniek gestileerd doek van Marianne Bey
Handbeschilderd
Acrylic op canvas
Unica
Dikte 4 cm .
Allen Marianne Bey kunstitems worden aangetekend verstuurd

Marianne Bey (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2 )

Lid sinds 2019
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
70 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 23:34
Eindtijd:11-03-2020 om 21:12
Biedingen (3)
Coco99
11 mrt. / 21:05
€ 35
steven333
11 mrt. / 21:05
€ 35
Coco99
08 mrt. / 12:25
€ 30