Marianne Naerebout - Free spirit

Marianne Naerebout - Free spirit kopen? Bied vanaf 195!
Marianne Naerebout - Free spirit kopen? Bied vanaf 195!Marianne Naerebout - Free spirit kopen? Bied vanaf 195!
  • Marianne Naerebout (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75 exemplaren

Leuke zeefdruk van  Marianne Naerebout. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk is in goede staat.  Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

er zit boven in de uiterste witrand een kleine beschadiging maar deze valt geheel buitenbeeld bij gebruik van een nieuw passe partout.

Marianne Naerebout (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2580 verkochte items
Alle items van deze verkoper (467)
69 cm
91 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:05
Eindtijd:27-08-2022 om 22:35
Openingsbod € 195
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier