Marie-Claire Ceyfs - Abstract Landschap

Marie-Claire Ceyfs - Abstract Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Marie-Claire Ceyfs - Abstract Landschap kopen? Bied vanaf 100!Marie-Claire Ceyfs - Abstract Landschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Marie-Claire Ceyfs (1943)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst36 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee aquarellen van Marie-Claire Ceyfs

Beiden getiteld 'Abstrakt Landschap'

Gekocht 1994 bij Kunstforum Schelderode
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lievegem, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,00
Naar Duitsland € 15,00

Marie-Claire Ceyfs (1943)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  rverbeke
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
36 cm
36 cm
17 cm
17 cm
Starttijd28-11-2023 om 11:14
Eindtijd9-12-2023 om 10:00
Openingsbod € 100
ObjectlocatieLievegem,  België