Marjolijn van den Assem - Via campagno (139) - Verkocht

Marjolijn van den Assem - Via campagno (139) kopen? Bied vanaf 345!
Beeld / Object

Marjolijn van den Assem - Via campagno (139) kopen? Bied vanaf 345!Marjolijn van den Assem - Via campagno (139) kopen? Bied vanaf 345!Marjolijn van den Assem - Via campagno (139) kopen? Bied vanaf 345!Marjolijn van den Assem - Via campagno (139) kopen? Bied vanaf 345!
  • Marjolijn van den Assem (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2004
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Afmetingen 65 x 32 x 26 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage uniek 1/1
Fraai object van Marjolijn van den Assem in goede staat.  Potlood, nietjes, inkt en potlood op papier, Het werk is de aanleiding voor het plaatsalen beeld incorporare uit 2007, zoals afgebeeld in de oeuvre boek Seelebriefe.
Het werk kan zo aan de muur of worden ingelijst in een perspex box.

U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of  worden opgeslagen tot nadere orde.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50