Dit item is niet beschikbaar
Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm.
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst