Marlies Lebesque - Twee Luik - Verkocht

Marlies Lebesque - Twee Luik kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Marlies Lebesque - Twee Luik kopen? Bied vanaf 50!Marlies Lebesque - Twee Luik kopen? Bied vanaf 50!Marlies Lebesque - Twee Luik kopen? Bied vanaf 50!Marlies Lebesque - Twee Luik kopen? Bied vanaf 50!Marlies Lebesque - Twee Luik kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Sirene
FA. (3)

16 verkochte items
  • Marlies Lebesque (1951)
Jaartal2008
TechniekAcryl
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee kleine schilderijtjes, met applicaties ( kruisen en bruine strips) passen in elk interieur. gesigneerd aan de achterkant

Marlies Lebesque (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Sirene
FA. (3)

16 verkochte items
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:05-12-2018 om 10:11
Eindtijd:12-12-2018 om 20:24
Biedingen (2)
ldegraaf
12 dec. / 13:53
€ 60
Katrinschiffer
08 dec. / 17:25
€ 50