FA. (3)

Marquerite Antoine - Havengezicht

Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!
Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!Marquerite Antoine - Havengezicht kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  GV68
FA. (3)

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Marquerite Antoine (1907-1988)
DragerPaneel
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30.5 cm x 50.5 cm (h x b)
Lijst59 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ANTOINE  Marguerite
Brussel 1907 - Oostende 1988.

Figuratieve schilderes, aquarelliste en tekenares. Ontleent haar onderwerpen vaak aan de wereld van de dans en het circus. Leerlinge aan de Academie van Brussel (1925-1926 en 1936-1937) bij Alfred Bastien.
Werk in de verzameling van de Staat, in het Prentenkabinet te Brussel en in het Museum van Doornik.

Zie foto’s

Marquerite Antoine (1907-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  GV68
FA. (3)

Lid sinds 2020
2 verkochte items
75 cm
59 cm
50.5 cm
30.5 cm
Starttijd:13-09-2020 om 20:33
Eindtijd:20-09-2020 om 22:52
Openingsbod€ 350
ObjectlocatiePoppel , België