Mart Visser - Design sieraad (zilver) - Verkocht

Mart Visser - Design sieraad (zilver) kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Mart Visser - Design sieraad (zilver) kopen? Bied vanaf 49!Mart Visser - Design sieraad (zilver) kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Mart Visser (1968)
TypeDesign
Afmetingen39 cm x 1 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Couturier, beeldend kunstenaar en designer Mart Visser ontwierp dit zilveren sieraad dat op verschillende manieren te dragen is.

Op verschillende manieren te dragen, bijvoorbeeld op revers, als dasspeld, als sieraad voor op een tas

Zilvergehalte is 925

Lengte: 39 cm.

Conditie uitstekend

Verzamelobject!

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Mart Visser (1968)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
414 verkochte items
1 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:08-06-2019 om 14:56
Eindtijd:15-06-2019 om 21:42
HvD
14 jun. / 21:13
€ 49