Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 39 x 1 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Couturier, beeldend kunstenaar en designer Mart Visser ontwierp dit zilveren sieraad dat op verschillende manieren te dragen is.
Op verschillende manieren te dragen, bijvoorbeeld op revers, als dasspeld, als sieraad voor op een tasLengte: 39 cm.
Conditie uitstekend
Verzamelobject!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.