Mart Visser - Design sieraad (zilver) - Verkocht

Mart Visser - Design sieraad (zilver) kopen? Bied vanaf 49!
Design

Mart Visser - Design sieraad (zilver) kopen? Bied vanaf 49!Mart Visser - Design sieraad (zilver) kopen? Bied vanaf 49!
  • Mart Visser (1968)
Type kunstwerkDesign
Afmetingen39 x 1 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Couturier, beeldend kunstenaar en designer Mart Visser ontwierp dit zilveren sieraad dat op verschillende manieren te dragen is.

Op verschillende manieren te dragen, bijvoorbeeld op revers, als dasspeld, als sieraad voor op een tas

Zilvergehalte is 925

Lengte: 39 cm.

Conditie uitstekend

Verzamelobject!

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Binnen Nederland € 9,95

Mart Visser (1968)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  mplein
Lid sinds 2017
500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
1 cm
39 cm

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd8-6-2019 om 14:56
Eindtijd15-6-2019 om 21:42
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken