Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot)

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 222,00

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Twee Rivalen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37055 verkochte items
Alle items van deze verkoper (196)
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal2008
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
Lijst89.5 cm x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk wordt geleverd inclusief oeuvrecatalogus met certificaat van echtheid!

Let op, zie conditie.

Administratieve code:

QQCC

ConditieBeschadigd

Er zit een scheurtje in het doek, zie foto.

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37055 verkochte items
129.5 cm
89.5 cm
120 cm
80 cm

Dit item is verkocht voor 222,00

Starttijd:29-10-2019 om 14:15
Eindtijd:10-11-2019 om 22:24

Biedingen (13):

THEO1961
10 nov. / 22:17
€ 222
Arrt
10 nov. / 22:16
€ 202
THEO1961
10 nov. / 22:16
€ 200
Arrt
10 nov. / 22:15
€ 190
THEO1961
10 nov. / 22:14
€ 180
Arrt
10 nov. / 22:14
€ 177
THEO1961
10 nov. / 22:09
€ 162
Arrt
10 nov. / 22:09
€ 152
THEO1961
10 nov. / 22:09
€ 141
Arrt
10 nov. / 22:09
€ 131
THEO1961
4 nov. / 18:56
€ 120
bavaff
4 nov. / 08:49
€ 110
THEO1961
2 nov. / 18:17
€ 100