Martin Whatson - Behind The Curtain - Verkocht

Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!Martin Whatson - Behind The Curtain kopen? Bied vanaf 1170!
  • Martin Whatson (1984)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2017
Stijl Street Art
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 175
Artist : Martin Whatson
Title: Behind The Curtain (main edition)Technique: 23 color screenprintMedium: 300gsm Somerset quality paper
Year of release : 2017
Size : 72cm x 40cm
Edition: 175
Singned, numbered and stamped: yes Condition: Mint
Certificate: Yes

Will be sent insured and extremely well packed.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Martin Whatson (1984)

Noors Noors

Geplaatst door  KOENst
71 verkochte items
Alle items (0)
72 cm
40 cm