Mathilde Cuijpers - zonder titel

Mathilde Cuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Mathilde Cuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!Mathilde Cuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!Mathilde Cuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
  • Mathilde Cuijpers (1947)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2000
TechniekHoutskool
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie originele houtskooltekening van Mathilde Cuijpers (1947). In zeer goede staat, gesigneerd.
de tekening zit opgeplakt op karton.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Mathilde Cuijpers (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3615 verkochte items
Alle items van deze verkoper (488)
29 cm
21 cm