Gesigneerd Aquarel Matthijs Hage Kunst in originele fotolijst. Heel goede conditie, Aan de linkerkant boven is een stukje gechips van de fotolijst. (Kijk de foto voor meer duidelijkheid) De achterkant is met bruine papier afgedekt. Afmetingen inclusief lijst: 26x20 cm
Over de Artist: Matthijs Hage (Den Haag, 1882-1961)was een Nederlandse schilder. Hij maakte kinderportretten, stillevens en landschappen.
Voor meer informatie of meer foto's graag horen voor het kopen.
Goed
Het schilderij is in perfecte staat, De fotolijst heeft klei beschading aan de linkerkant boven.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25