5. Matthijs Hage

Matthijs Hage (1882-1961)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Matthijs Hage werd in 1882 in Den Haag geboren. Hij overleed in 1961 in Laren. Hage woonde en werkte in Den Haag, Amsterdam, Laren en van 1911 tot 1924 in Eemnes. Zijn atelier had hij aan de Goijersgracht Zuid, nabij de Witte Bergen. Hij was een leerling van de Rijks Akademie te Amsterdam en schilderde, aquarelleerde, tekende en schetste stillevens, heidelandschappen en kinderportretten. Was lid van de Vereniging v BK Laren-Blaricum, Gaf les aan zijn broer H.A. Hage en aan F. J. Giltay.

Matthijs Hage - Twee klederdracht aquarellen kopen? Bied vanaf 200!

Matthijs Hage - Twee klederdracht aquarellen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZomertje50

Eindtijd21-07-2021 om 22:09

TechniekAquarel
Afmetingen22 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst