Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 - Verkocht

Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!
Fotografie

Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!Max Baiter – 3 Foto’s - ‘Flimserstein Zwitserland’ – Gesigneerd - 1928 kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Fotografie
Periode 1900 t/m 1944

3 Originele foto’s uit 1928 van de omgeving van de gemeente Flims en het gebergte Flimserstein in Zwitserland.

De foto’s zijn met potlood gedateerd, getiteld en gesigneerd ‘Max Baiter’.

De foto’s zijn bevestigd op dik papier.
Afmetingen:

Foto 1: ‘Punt Desch’, met skiër: Papier, 50 x 34 cm. Foto, 23 x 17 cm.

Foto 2: ‘Punt Desch’ met bergkloof: Papier, 35 x 43 cm. Foto, 17 x 23 cm.

Foto 3: ‘Flims mit Flimserstein’: Papier, 35 x 43 cm. Foto, 17 x 23 cm.
Conditie: 2 Foto’s zijn ‘vergeeld’, het papier heeft ‘zuurvlekjes’ en 1 foto (‘Punt Desch’met bergkloof) heeft kreukjes.

Zie ook de foto’s.

Herkomst: Uit de inboedel van het “Spookhuis” van de familie van Waveren, Tooropkade 1 in Heemstede. Deze rijke, vooraanstaande en kunstverzamelende familie heeft deze foto’s waarschijnlijk eind jaren ’20 tijdens een vakantie in Zwitserland gekocht. De foto’s zijn na het overlijden in 2006 van de laatste telg uit deze familie, Guido van Waveren, via een inboedelverkoop verkocht.

Op 8 november 2012 werd op de televisie door de VPRO een fascinerende documentaire uitgezonden over de familie van Waveren:

http://www.npo.nl/holland-doc/08-11-2012/VPWON_1156126

Flims is een gemeente en plaats in het Zwitserse kanton Graubünden, en maakt deel uit van het district Imboden. Flims telt 2605 inwoners.

De Flimserstein is een brede, glooiende hoogvlakte ten noorden van de gemeente Flims in Graubünden Surselva . Het hoogste punt is 1.900 meter hoog op een hoogte van 2679 meter op de Cassonsgrat, het laagste punt op de zuidelijke helling.

Afhandeling:

-De foto’s kunnen afgehaald worden (in Amsterdam).

-De foto’s kunnen aangetekend opgestuurd worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Naar België, Duitsland en Frankrijk: 15,00 euro (bij verzending via Postnl).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)