Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | < 1800 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Cartografie |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18.5 x 71 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37.5 x 92 cm (h x b) |
Gesigneerd | Naam gedrukt |
Kopergravure van kaart van de Beneeden Rivier De Maas en de Merwede, van Noordzee tot Gorinchem …/
Vervolg van de Merwede tot Loevenstein (…).
Handgekleurde kopergravure van 2 koperplaten, gedrukt en aaneengehecht, uitgegeven omstreeks 1745 door Isaak Tirion te Amsterdam.
Hoogte 18,5 cm, breedte 71 cm. Ingelijst inclusief passepartout.
Titel en vermelding van de kartograaf Melchior Bolstra in kader bovenaan links. Rechtsonder een inzet met een kaart van de Merwede vanaf Hardinxveld tot aan Loevestein. Links van deze inzetkaart een kader met schaalstukken. Linksboven een windroos in de Noordzee.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Na aankoop (ca. 1977) van kunsthandelaar/antiquair in droge en verwarmde ruimten bewaard | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hendrik-ido-ambacht, Nederland |
Objectlocatie | Hendrik-Ido-Ambacht, Nederland |
Starttijd | 23-8-2020 om 13:08 |
Eindtijd | 10-9-2020 om 12:11 |