Michiel Hendryckx, litho, 37x 27 cm

Michiel Hendryckx, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 35!
Michiel Hendryckx, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 35!Michiel Hendryckx, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 35!Michiel Hendryckx, litho, 37x 27 cm kopen? Bied vanaf 35!

Michiel Hendryckx

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
  • Michiel Hendryckx
TypeFotografie

Litho van Michiel Hendryckx. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.

Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Michiel Hendryckx door het nummer op de achterzijde van de litho.

verzendkosten: Nederland €15,-, België €10,- .

Michiel Hendryckx

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items

Starttijd:07-02-2014 om 11:32
Eindtijd:14-02-2014 om 11:32
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland