Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) - Verkocht

Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Miel Deca - Boten bij laagwater, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!
  • Miel Deca

Karakteristiek werk van de Belgische kunstenaar Miel Deca (Aarschot, Hageland).  Olieverf op doek, gesigneerd linksonder, in strakke houten lijst.  Alles in zeer goede conditie, persoonlijk zou ik de lijst er om houden maar hem wel schuren en opnieuw verven, misschien in een andere kleur.

Afmetingen: 94cm x 84cm (incl. lijst), 80cm x 70cm (doek)

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Miel (Emiel) Deca (Aarschot, België 1920 -1980)

Miel Deca kreeg zijn opleiding aan de tekenschool van Aarschot van Maurice Haccuria. Hij begon in impressionistische stijl, maar evolueerde al snel tot het expressionisme en naar de abstractie.

Miel Deca

Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3087 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
Dit item is verkocht voor 290,00
Starttijd:13-12-2015 om 17:30
Eindtijd:25-12-2015 om 16:30
Biedingen (3)
ewik
25 dec. / 16:25
€ 290
Hans_70
25 dec. / 16:25
€ 270
ewik
25 dec. / 16:21
€ 250