Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren - Verkocht

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Mircea Cantor - Double Heads Matches - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Mircea Cantor (1977)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mircea Cantor
Offsetlitho: 65 x 45 cm (uitgevouwen)
                           32 x 23 cm (gevouwen)
luciferdoosje
Project van Mircea Cantor Forwart Brussel
gelimiteerde oplage

Het affiche heeft lichte gebruikssporen

Mircea Cantor (1977)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
45 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 13:20
Eindtijd:10-01-2021 om 12:20
Biedingen (5)
Yasmine
09 jan. / 09:38
€ 20
Ondine
09 jan. / 09:38
€ 15
Yasmine
09 jan. / 08:33
€ 10
gijsbertus340
09 jan. / 08:33
€ 5
Yasmine
08 jan. / 14:17
€ 1