Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Acryl |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werken hebben onderstaande teksten:
"In de oorsprong van geluk ligt een dwang verborgen"
en
"Het is de vreemde van de nacht die voor me zingt en liefheeft"
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 10-7-2021 om 15:31 |
Eindtijd | 29-11-2021 om 5:51 |