Muriel Matt - élephant

Muriel Matt - élephant kopen? Bied vanaf 2695!
Muriel Matt - élephant kopen? Bied vanaf 2695!Muriel Matt - élephant kopen? Bied vanaf 2695!
  • Muriel Matt (1976)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeldzaam en origineel werk van Muriel Matt.
Muriel is 1  van de grootste Franse artieste met expo's over de gehele wereld.

Dit is het originele werk, handgesigneerd en voorzien van een certificaat.

Werk in perfect staat en voorzien van een persoonlijk gedicht op de achterkant van het werk.

Muriel Matt (1976)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Clairshop
Lid sinds 2024
84 verkochte items
Alle items (47)
80 cm
83 cm
80 cm
80 cm