Muriel Matt - éléphant

Muriel Matt - éléphant kopen? Bied vanaf 2545!
Muriel Matt - éléphant kopen? Bied vanaf 2545!Muriel Matt - éléphant kopen? Bied vanaf 2545!
  • Muriel Matt (1976)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooi werk van Franse topkunstenares Muriel Matt.
Muriel Matt is wereldwijd gekend door haar kleurrijke positieve werken.
Ze wordt verdeeld in de grootste galerijen. Hand gesigneerd met certificaat.
Professioneel ingekaderd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deinze, België

Muriel Matt (1976)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Clairshop
Lid sinds 2024
84 verkochte items
Alle items (48)
84 cm
84 cm
80 cm
80 cm