Natacha Pirnay - Bonnie, gemengde technieken

Natacha Pirnay - Bonnie, gemengde technieken kopen? Bied vanaf 350!
Natacha Pirnay - Bonnie, gemengde technieken kopen? Bied vanaf 350!Natacha Pirnay - Bonnie, gemengde technieken kopen? Bied vanaf 350!
  • Natacha Pirnay (1969)
Jaartal2018
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bonnie (van Bonnie & Clyde), gemengde technieken.
Op canvas, 4 cm dik
Canvas, groot, gemengde technieken.
Uit de reeks Bonnie & Clyde
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België

Starttijd6-8-2022 om 18:41
Eindtijd14-8-2022 om 13:00
Openingsbod € 350
ObjectlocatieSint-Niklaas,  België