Nico Vrielink - Confrontations with Gauguin II

Nico Vrielink - Confrontations with Gauguin II kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink - Confrontations with Gauguin II kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink - Confrontations with Gauguin II kopen? Bied vanaf 75!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist Proof
Fraaie zeefdruk van Nico Vrielink. Gesigneerd. Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij onze collega's van galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

U kunt het werk ook het werk laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij ondertussen uw werk inlijsten.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  JohannavanDijk
Lid sinds 2018
38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (87)
54 cm
39 cm
Starttijd2-3-2024 om 12:29
Eindtijd15-3-2024 om 22:26
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieArkel,  Nederland