Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin'

Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Nico Vrielink met de titel: 'Confrontations with Gauguin'. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Nico Vrielink
Titel: Confrontations with Gauguin
Periode: 2000 t/m heden
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 127/200
Gesigneerd: Linksonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 30 x 40 cm
Afmeting blad (HxB): 38 x 54 cm
Conditie werk: Nieuwstaat
Referentie: ZK3001265

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 11,50
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 21,50

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Maison_d_art
Lid sinds 2019
275 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
54 cm
38 cm
Starttijd14-11-2023 om 17:20
Eindtijd26-11-2023 om 20:25
Openingsbod € 110
ObjectlocatieHamont-Achel,  België