| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 2001 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Stijl | Realistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 54 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai olieverf werk op canvas van Nico Vrielink voorzien van een baklijst. Het werk is in goede conditie. De lijst is niet nieuw maar in prima conditie. U kunt het werk direct ophangen. Bij het werk zit een certificaat van de kunstenaar.
Gesigneerd . Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.
Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Vaak kunnen meerdere items in één zending verzonden worden. Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen allerlei soorten inlijstingen voor u uitvoeren.
.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland |
| Garantie | |